Валентина Костьо

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Вівторок, 12 травня 2015 00:00

Історія шедевру: Саграда Фамілія

Мій замовник (Бог) не поспішає

«Це буде подібно лісу. М`яке світло литиметься через віконні пройоми, розміщені на різній висоті так, що вам буде здаватися, що це світять зірки…»

Четвер, 07 травня 2015 00:00

Сакурова «снедь»

***

На скатертині неба рожева пишнота…

Як здоба, що запилена рум`янцем

З обкладинки, що у святковім глянці,

Чаруюча та не їстивна смакота.

На передодні зустрічі про яку хочу написати, одна юна особа запропонувала мені подивитися фото будинку в селі Фанчиково, де колись жив місцевий художник, вчитель, спортсмен Степан Кутлан.

Вівторок, 21 квітня 2015 00:00

Квітнева

Квітневим днем стояла сонячно,

прозоро струменем в долонях.

Ти говорив:

Середа, 15 квітня 2015 00:00

Любов, життя і людина

 Несе людина на спині рюкзак, наповнений життям і любов`ю. Несе тяжко, втомилася… А назустріч їй інша, легко, безтурботно крокуюча. Людина з рюкзаком питає:

 

– Добрий чоловіче, де твій рюкзак? Ти так легко йдеш дорогою?

П'ятниця, 10 квітня 2015 00:00

Страсті Христові

«… Ікона… велика, чудова, вражає подивом розум; подібної ми й перед тим не бачили і пізніше ніколи не оглядали… багато бачив (ікон), почавши з грецьких країн до цих місць і звідтіля до Москви, проте ніколи не траплялося подібного чи хоч рівного цьому (образові)»

Павло Алеппський (Халебський)

Вівторок, 07 квітня 2015 00:00

Ботічелівська весна

«Він першим зустрічав ранковий туман нового і довгого дня в історії світу під єдиним знаменом чистого мистецтва».

Четвер, 26 березня 2015 00:00

Сукні без дам

Коли бракне часу охопити те, що з`являється в сучасній літературі – читаю антологію. Збірка «Сама» зібрала п`ятдесят п`ять сучасних київських поетес від 60-тих до сьогодення.

Середа, 25 березня 2015 00:00

Напередодні бачила війну

Напередодні бачила війну.

Не пам`ятаючи зліталися прокляття

На зраджену, покинуту, сумну

Країну непорочного зачаття.

Четвер, 19 березня 2015 00:00

Весна ІІІ тисячоліття до н.є.

Шедевр кристалізується часом.

Весна – це завжди пробудження, відродження.  Це юність, оновлення, яскравість і невмирущість. Весна – це життя.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260