На перипетії (127)

Вівторок, 19 травня 2015 00:00

Жінка-мати

Додала

Нещодавно я почула фразу, яка змусила мене задуматися : «Серце жінки, яка народила і виростила дитину, здатне творити для неї справжні дива...». А хіба не в цьому полягає сенс життя жінки-матері?

П'ятниця, 15 травня 2015 00:00

І в смерті спасенній боюсь

Додала

На нинішньому етапі української державності надзвичайно важливим є розкриття сторінок минулого. Дуже важливо пам’ятати та шанувати нашу історію, дбати, щоб молоде покоління не забувало про те, якою ціною дісталося їм світле небо над головою. Однією із сторінок історії нашої держави є період репресій, найжорстокіший за своїми об’ємами та значенням.

Потрапивши у приміщення колишньої біолабораторії мені стало геть не до жартів. Ну, по-перше це порівняно нова споруда, побудована в кінці 80-х минулого століття. Здебільшого  там займалися  створенням отрути проти мишей та щурів.

Час працює на людину, чи людина – на час?

Свідомість змінює критерії впродовж життя, чи життя змінює свідомість під впливом критерій?

Мохандас Ганді колись сказав: «Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає. Любов завжди страждає, ніколи не виражає протесту, ніколи не мстить за себе».

За ініціативи талановитої молоді Виноградова  та волонтерів військовослужбовці  в черговий раз мали змогу насолодитись концертом, що відбувся 18 квітня у військовій частині.

Понеділок, 20 квітня 2015 00:00

Люди! Будьте ЛЮДЬМИ!

Додала

Недаремно кажуть, що байдужість вбиває. І вбиває як духовно, так і фізично.

Вівторок, 31 березня 2015 00:00

За покликом серця

Додала

Виноградівський центр допомоги українським військовим  знаходиться у невеликому приміщення по вул. Шевченка 36. Тут і відбулася наша зустріч з координатором волонтерства на Виноградівщині  Михайлом Романом.

Не варто…

Не варто мовчати. Говорити не варто. Але варто жити!

В усвідомленні людини є певні речі, що не піддаються розумінню без зовнішніх чинників. Та хіба треба було пройти через війну аби зрозуміти що таке пекло!?

Вівторок, 24 березня 2015 00:00

Материнське серце

Додала

Мама, матінка, матуся, ненька – скільки ніжних слів існує для того, щоб висловити своє турботливе ставлення і вдячність тій жінці, яка протягом 9 місяців носила тебе під серцем, не спала ночей, сидячи біля колиски, раділа кожному твоєму успіху, підтримувала у найважчі моменти життя, віддавала себе без останку, аби лише у тебе все було добре.