На перипетії (127)

У другу річницю свого понтифікату його святість Папа Римський Франциск оголосив ювілейний рік милосердя. Було це 13 березня 2015 року.

Суміжність щастя і права в перспективі світогляду людини визначається суб’єктивністю?

«ВИНОГРАДІВ – ІДИ ДО ІСУСА ХРИСТА.  ТАКИЙ ЗАКЛИК ЗАРАЗ ЛУНАЄ НАД ДОМІВКАМИ І КЛИЧЕ ТЕБЕ ТУДИ НЕ ХТО ІНШИЙ, ЯК САМ ПАПА ІОАНН ПАВЛО ІІ»

 ОТЕЦЬ ТЕОДОЗІЙ

Четвер, 03 грудня 2015 21:59

Заради усмішки дитини

Додала

Зал, пісні, музика, промови… людно.

Понеділок, 30 листопада 2015 18:08

Був і такий день в історії Виноградова

Додала

Я ніколи не любила історію, бо завжди вважала, що вона  написана кровю. Жадоба людської крові – страшна сила, сила, що породжує  почуття.

Щороку Малою академією наук України проводиться виставка-конкурс інноваційних проектів серед учнівської молоді «Майбутнє України».

Слава про молитвеника, цілителя і чудотворця святого Шарбеля (8 травня 1828 – 16 грудня 1898), монаха з Лівану, давно перетнула всі країни і континенти і рознеслося по всьому світу.

«Розглянувши Вашу заяву до міської ради з приводу отримання земельної ділянки для житлової забудови в м. Виноградів повідомляємо, що Ви взяті на облік для отримання земельної ділянки згідно поданої заяви за № 801»,- ось таку стандартну відповідь отримує мешканець Виноградова, якщо напише заяву на отримання землі.

Навіть не знаю з чого почати, певно, з кінця – розгляд питання суддя Рішко Ганна відклала на 6-те липня.

Порушення заборони (табу), як наслідок – кара. Й справді, публічна інформація у Виноградові стала певним культом, майже релігією… «Священне коло» судових справ починається з початку.