На перипетії (128)

Четвер, 14 жовтня 2021 16:50

Коли мова йде про бібліотеку

Додала

Як вам такий бренд – «бібліотека – територія співтворення, залучення та порозуміння, культурного дозвілля»? Інакшими словами – батьки та діти отримають дружнє та комфортне середовище для культурного відпочинку.

Хто вирішуватиме долю України через 20 років?

Тобто, хто ті молоді люди, які невдовзі становитимуть критичну масу і визначатимуть життя нашої країни в першу чергу участю в економічному й суспільному житті?

Світ міняється стрімко, у доросле життя йде нове покоління, яке народилося уже в третьому тисячолітті, у пору зовсім не схожу на часи СРСР і переломні 90 ті роки. 

Нове  покоління  оцінює нинішне життя й перспективи по – своєму. Як саме?

Неділя, 06 червня 2021 16:24

Замальовки художніх емоцій

Додала

6-й недільний червневий день. Місце дислокації – «Імпасто» /парк Перені.

Той випадок, коли дорослі не виростають з дітей, а діти – стають дорослими дітьми.

Ну хто не вірить у Святого Миколая?

«Привіт, Миколаю, я з певністю можу сказати, що була чесною з собою, своїм чоловіком та родиною. Часом сердилась через дрібниці, як от неприбрану кімнату доні, чи закинуті чоловіком шкарпетки на підлозі, або ж обгорілу сковорідку від маминих голубців… проте…»

Дорогий Миколаю!

Ніколи не писала тобі листа і нічого від тебе не просила. Та зараз настали такі темні часи зимового сонцестояння, що на тебе вся надія, бо саме ти всезагально обраний для безглуздих дивних прохань у цей період справедливої розплати.

Субота, 12 грудня 2020 20:48

Миколаю (лист-хроніка)

Додала

Дорогий Миколаю!

Якось так вийшло, що звертаюся до тебе у 54 роки.

Субота, 12 грудня 2020 20:35

Ти й сам усе знаєш (Миколаю)

Додав

«Щастя всім задарма і щоб ніхто не пішов ображеним»,  сказав сталкер, дійшовши до машини бажань, хоча знав, що вона виконує тільки потаємні мрії, а не те, що просиш уголос.

Коло творчих  ентузіастів пропонує загалу поринути у роздуми відображені крізь призму 5-ти поглядів: Світлана Тарнавська, Здена Тесличко, Василь Горват, Валентина Костьо, Світлана Кедик.

 

«Ми зобов’язані повідомити нашим політикам, що ми хочемо, голосувати проти політиків будь-якої партії, які не розуміють цінності читання у створенні гідних громадян, які не хочуть діяти, щоби зберегти та захистити знання та заохочувати грамотність. Це не питання політики партії. Це загальна справа людства».

Ніл Ґейман

Сторінка 1 із 10