Угочанський КВЕСТ (72)

 «Угочанський КВЕСТ» -  рубрика де Ви зможете  дізнатись багато цікавого про особливості Краю, Визначні місця, Етнографічну і Сакральну спадщину та Туристичні принади Виноградівщини, в минулому відому, як Угочанщина.

Вівторок, 23 травня 2017 11:09

етно look Виноградівщини

Додала

В мережі з’явилось відео святкового етно-вбрання з Виноградівського району, яке знято в рамках проекту #СПАДОК, де представлені 16 роликів, з жіночими святковими національними костюмами, характерними певним регіонам України в XIX-XX століттях.   

Понеділок, 05 грудня 2016 15:00

Новорічний ярмарок

Додала

Один з перших цього року новорічних ярмарків на Закарпатті, вже розпочав свою роботу в місті Виноградів

Четвер, 01 вересня 2016 13:19

Євреї Севлюша

Додала

   Синагога в Севлюші (м.Виноградів) почала будуватись в 1874 р. за ініціативи рабина Клайна, йому ж належав великий двір і прилегла територія. Будівлю можна віднести до стилю еклектизм, де на фасаді були декоративні елементи,карнизи та фігурні вікна.

Середа, 18 травня 2016 06:58

Міжнародний день музеїв

Додала

   Виноградівський районполіетнічний та полікультурний край, що увібрав в себе багатство побуту та традицій різних національностей, які проживають тут. Оцінити це різноманіття можна в музейах району, що широко та яскраво продемонструють вам спадщину, що залишили нам наші предки.

Субота, 09 квітня 2016 07:15

Унікальна вузькоколійка

Додала

 

   Унікальна та неповторна Боржавська вузькоколійка вже кілька років функціонує на територіях Виноградівського та Іршавського районів. Саме по ній, вкінці XIX початку XX ст., з Закарпаття до Австро-Угорської імперії перевозились значні об’єми сільськогосподарської та промислової сировини та продукції, зокрема здійснювалась доставка деревини з карпатських лісів на деревообробні підприємства Європи.

Середа, 16 березня 2016 13:53

Фестивалі Виноградівщини!

Додала

Вітаємо на Виноградівщині!

Коротко про екскурсійні маршрути Виноградівщини

Квітучий край!

Повниться природними скарбами Виноградівщина!

Від храму до храму... про найцікавіші сакральні споруди Виноградівщини!

Сторінка 1 із 6