Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 25 грудня 2016 11:49

Виставкова зала ІМПАСТО репрезентує «Зимову феєрію»

Додала
Виставкова зала ІМПАСТО репрезентує  «Зимову феєрію» Виставкова зала ІМПАСТО репрезентує «Зимову феєрію»

Перспектива гарного настрою, незабутніх епізодів, відчуття простору та зимового затишку... Колегія митців нашого краю   дарує споглядачу справжню палітрову феєрію.

Виставку живописних полотен відкрили у виставковій залі ІМПАСТО 23 грудня.

Традиційне коло любителів  мистецтва зацінило  зібрану колекцію місцевих художників під назвою «Зимова феєрія». Феєрія, що викликає чуття первозданності природи та любові до рідного краю.

Серед переліку митців: Федір Сільваші, Олександр Шандор, Павло Кутлан, Іван Токач, Гелена Матій, Петро Коцан, Василь Гудан, Маргарита Тегзе, Діана Добош, Валентина Костьо, Генті Тіводор, Вікторія Тайпс.

Різні вікові категорії художників, різні стилі, техніка виконання… і єдиний погляд у перспективу душі з окрайцями найдивовижніших фантазій реальності, що дарує, як природа так і людська уява. Схоже, це один з приємних дарунків виноградівцям та гостям міста  на Новорічно-Різдвяні свята. Насолодитись «Зимовою феєрією» можна впродовж січня.  

 

З привітанням угорської народної пісні  виступила Вікторія Марко з Петрова. Виконання на цитрі (стародавній угорський інструмент) залишив  гостей у приємному захваті. Додали ілюстративно-словесного захоплення від зимових пейзажів пензля поетеса Надія Любка та громадський діяч Марія Селехман. Остання, як завше, не залишається байдужою до культурно-мистецького життя міста, цим самим вносячи в нього краплину особистісного самобутнього погляду...

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик