Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 12 червня 2016 18:32

«Галактика» відкриває нові горизонти у «космосі творчої майстерності»

Додала
«Галактика»  відкриває нові горизонти «Галактика» відкриває нові горизонти Світлана Кедик

Наша «Галактика»  відкриває нові горизонти. Дедалі яснішими стають зірочки у безкрайому «космосі творчої майстерності».

Сонце, хореограф Валентина Дудка, розміром  у жіноче серце   віддає найдорожче – тепло любові тим зірочкам, які так прагнуть сяяти та дарувати радість Всесвіту своїм сяйвом.

«Галактика».

Танцювальний колектив «Галактика» сьогодні прозвітував перед глядачем рік наполегливої творчої праці. Їх досягнення на арені культурно-мистецького життя у Виноградові та за його межами дарує щире відчуття захоплення. І якоїсь миті ти розумієш – вони неймовірні. Тому що є, бо наші, бо талановиті… бо вміють у своєму юному віці не тільки дарувати радість, а й запалювати вогник добротного настрою, того, котрий понесеш за пазухою додому, викладеш пригоршнями   усмішок  та цілунків до люблячих людей. Так життя набуває змісту.

Всесвіт настільки безмежний, та в ньому знайшлося місце для маленького українського містечка Виноградів, де народжуються справжні зірочки…

Наша «Галактика» цьому є свідченням. Так само як і одні з перших відблисків, адже дівчата з середньої групи стали лауреатами ІІ премії  на ІІ-му міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «EVRO MUSIK DANCE» . А вже в лютому Їхні досягнення поповнились гран-прі з міжнародного  фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену». У травні – отримують  гран-прі на  всеукраїнському телевізійному  хореографічному конкурсі «DANCE-клас».Саме з тими композиціями, що принесли їм перемогу дівчата виступили перед місцевим глядачем.  А найменшенькі з «Галактики» заразили дорослий зал дитячою  щирістю.

Проте, сценарій мами-хореографа Валентини Борисівної  дозволив вийти на сцену й  місцевим вокалістам. В силу свого таланту вони довершили творче танцювальне дійство чуттєвими піснями.

Серед переліку  співачки:  Сніжана, Юліана Орос, Світлана Керечан, дует Міша & Вова.   

Поетичною нотою пронизала юна авторка  Наталія  Вілюс. Між усім іншим, роль ведучого доповнив господар будинку культури Святослав Гал.

Щирі посмішки, блиск у очах, заслужені аплодисменти…

«Галактика».

Наша «Галактика»  відкриває нові горизонти. Дедалі яснішими стають зірочки у безкрайому «космосі творчої майстерності».

«Галактика»  відкриває нові горизонти (відео)

 

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.