Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 10 червня 2016 19:39

«Територія музичної творчості» розміром від Середньовіччя до Сучасності

Додала
«Територія музичної творчості» «Територія музичної творчості» Світлана Кедик

Музиканти, свого роду актори, відтворили у Виноградові «Територію музичної творчості»

 

Викладачі Виноградівської школи мистецтв імені Б. Бартока відіграли концерт класичної музики в поєднанні з новаторським  аранжуванням.

Перебуваючи в ареалі музики слухач мав можливість  пройти між простором та часом зідравши завісу сучасності повернутись в  минуле.

Але закономірністю є той факт, що класика вічна. Тому зі століття в століття періодами та стилями від раннього середньовіччя  через  барокко, романтизм… «пройшлись» неперевершеним звучанням  живої музики.

Стиль та вишуканість  у досягненні  піку людської чуттєвості; прагнення самобутності та вияв особистісної харизми; наполеглива праця  в поєднанні з талантом дали свій результат – овації, квіти, щире захоплення.

Вони того варті:

Маряна Світельскі,

Здена Тесличко,

Юрій Тесличко,

Вікторія Чепак,

Ярослав Боднарук,

Юлія Товт,

Река Нодь,

Евеліна Феньвеші,

Василь Полажинець  та хореографічний колектив школи мистецтв (керівники: Боднарук Ю.А., Фізер  А.Г.)

Це люди, які більше ніж на годину часу перетворили  сцену виноградівського будинку культури на «територію музичної творчості»  розміром від Середньовіччя до Сучасності.

 

 Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.