Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Середа, 08 липня 2015 00:00

Ювілейна виставка Василя Поповича в Ужгороді

Додала
Ювілейна виставка Василя Поповича в Ужгороді Ювілейна виставка Василя Поповича в Ужгороді Валентина Костьо

Виставковий зал Музею народної архітектури і побуту в Ужгороді  липневим спекотним днем відкрив виставку яскравого, насиченого, колористичного живопису заслуженого художника України Василя Поповича.

Шістдесяти п`ятирічний ювілей художник відмітив творчим звітом перед глядачами і колегами. Відповідальність за кожний покладений на полотно мазок, за кожну деталь зробила його майстром високого рівня. На свято завітали велика когорта художників, знайомих, близьких, родичів. Василь Андрійович родом з Виноградівщини (народився в селі Ком`яти), тож рідні брат, сестра щиро раділи за такі творчі здобутки свого брата.

Спершу мама не дозволила Василю йти навчатися на художника. Казала, що то за робота така. Йди на лікаря. В добру пору екзамени в медичний він провалив і матері не залишилося нічого, як погодитися з вибором сина. Вже наступного року Василь вчився в Ужгородському училищі прикладного мистецтва.

Його вчителями були: Шандор Петкі, Іван Гарапко, Вільмош Берец,Василь Свида. З 1991 року член об`єднання професійних художників Закарпаття.

Улюблений жанр – живопис. Найбільшу насолоду отримує, малюючи на пленерах, так як рахує, що тоді лише можна схватити найяскравіші моменти в природі. Та художник дуже вміло підходить до створеного на полотні, бо не забуває, що воно виставлятиметься в залі, і знаходить оптимальний варіант освітлення і яскравості. Створює неймовірну ілюзію, що і вражає допитливих шанувальників мистецтва.

В серпні місяці цього року Василь Андрійович погодився виставити свої роботи у Виноградові в залі ІМПАСТО. То ж нетерпінням будемо чекати на творчу зустріч з відомим майстром пензля.

 

Валентина Костьо

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.