Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 02 серпня 2021 19:03

Предтеча

Додала
Предтеча Предтеча

Передрікаю спокій. Смирення паводку, що суне силою розради з небес. Земля уповає на воду. Вода очищення лине відстанями з часу розділивши простір на «до» і «після». Невгамовна дикість врешті опанує хвилі спотикання осівши на мілину розуміння Предтечі. Івани і Павли… і навіть Юда заслужено відпочинуть на витавруванім нерозумінням Слові, бо паводок з вогню, і паче омиваючи, очищає незгоди з Богом – молюся.

Молюся навпомацки неба, навшпиньки віри і тягнуся до серцебиття спокути аж поки з очей не виринають сльози вогню. Вогонь безчестям душ обпалює щоки – Горю. Я горю у нетліннім вогні Любові Всевишнього. Горю мовчки і не згораю – пекло. Боже! Мій Боже, чого ж ти покарав мене пеклом із раю!?

Не притаманна біль смиренному  спокою гарцює в молитві з лукавим ібо від лукавого позбавляючи омиває благодатним вогнем – не згасаю…

Ось воно як, допоки б’ється серце життя у тлінному тілі я тлітиму нетлінним Духом у просторі вічності відкаліброваної часом. Палітра звершень, мов драбина у царство небесне виринає спокоєм з язиків вогню. Очищена стаю на щабель вище, не озираюся, просто йду понад рівновагою вже не відчуваючи ані болю, ані печії, ані гіркоти… у роті. Йду утамувавши спрагу скорботи, йду впиватись щастям того попелу й пилу з якого зліплена Людина. Бо подих вічності вже на порозі.

На порозі мого дому оселилась закономірність, тепер, куди б я не линула, завжди повертаюсь до Отчого. Відкриваю двері навстіж та поринаю у Світло Любові. Ані стільця, ані столу, ані ліжка лише світла підлога, світла стеля, світлі стіни – пустеля, пустеля з благодаті, мов чорна кава у білому порцеляні. Може й гірка, але надто приємна втіха від пінного смаку, що лягає шлейфом терпкості. Адже у тій чаші –  життя.

«Пий» – каже, подаючи мені.

– А де ж тіло Твоє і з чаші?

– Не плутай праведне з грішним, бо це ж не кров Моя, а напій твого єства, тому пий і відчуй смак.

Світлана КЕДИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Я єсмь