Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Субота, 12 грудня 2020 20:52

Види ціпків, кокоси та реквієм за дохлим конем (Миколаю)

Додала
Здена, 33 рочки Здена, 33 рочки

Дорогий Миколаю!

Ніколи не писала тобі листа і нічого від тебе не просила. Та зараз настали такі темні часи зимового сонцестояння, що на тебе вся надія, бо саме ти всезагально обраний для безглуздих дивних прохань у цей період справедливої розплати.

Відразу кажу, що просити мир у всьому світі і нагодувати голодних не буду, бо про це уже багатократно наголошували усі дівчата на конкурсах краси, безневинно кліпаючи густими віями. Погодься - колись потрібно почати думати і про себе. Тому попереджаю перед прочитанням: не сердися. А краще  випий.

Тепер, коли ти випив, мушу насамперед зізнатися, що цього року поводилася вкрай погано. Визнаю це, як і факт, що найстрашнішими заняттями для мене завжди було запихування одіяла в підодіяльник та вишивання різдвяних чобітків бісером. Останнє сниться мені ночами в кошмарах, так як моя скромна персона ненавидить хендмейд, хоч ним і захоплюється. До речі, таке буває у мене і з людьми, тому приходиться вдаватися інколи до вкрай витончених ходів. Але зараз я не про це.

Так от. Виходячи з попереднього зізнання та дитячого набутого досвіду, здогадуюся, що цього року неодмінно отримаю від тебе на новій пошті ціпок. А тому, з метою економії твого часу та підвищення ККД, пропоную вибрати тобі один із поданих нижче видів. Так як після тридцяти уже перестаєш плакати над ціпком на підвіконні, а починаєш задумуватися над тим, яку користь він може принести  подаю неповний список тих видів, які прийшли мені в голову:

1) Ціпок-квадропод з малою базою.

Використовується на перших стадіях реабілітації після переломів старих шаблонів і тріщин у світогляді. Перевагами є те, що має стійку опору, а мала база поміщається на сходинці  що є хорошим варіантом для кар'єрного підйому. 10 рівнів регулювання забезпечують можливість підібрати оптимальну висоту для самоспостереження, що дуже зручно для безкінечних нудних рефлексій.

2) Ціпок-бита.

Призначений для відбивання негативних емоцій та негативних людей. Використовується в дорослих іграх, але не має жодного стосунку до тих дорослих ігор, про які ти подумав. Відіграє суто заспокійливу функцію без будь-якої хімії. Практично гомеопатичний засіб, особливо якщо намастити його відваром валеріани і ромашки. Відпускається в аптеках без рецепту і зайвих запитань.

3) Легкоатлетична жердина.

Снаряд для стрибків через голову. Ну тут усе зрозуміло. Так як британські вчені довели, що людина використовує не всі потенційні можливості свого мозку  даний вид допоможе перевершити себе, щоправда не без тренувань і зусиль, але це уже інша історія про іншу палицю.

4) Бумеранг.

Чим більше віддаєш  тим більше отримуєш. Знаю, на мене це не схоже, але тут я маю на увазі любов. Бо кращої кидальної зброї, яка завжди повертається  годі уявити. Головне  дивитися, коли очікуєш, у вірну сторону, бо при раптовому потиличному ударі різко збільшуються шанси черепно-мозкових та інших травм. У найгіршому  виникає ризик втратити голову.

5) Кіл головний.

Цікавить конкретно покращений девайс, бо всупереч поширеній думці про забивання, даний підвид включений до категорії літальних апаратів. Вільно перелітає з однієї голови в іншу, маючи високі турбулентні властивості та необмежений термін придатності. Засідає глибоко і надовго.

6) Палиця-копачка.

Призначена для примітивного самокопання. Грубий архаїчний інструмент, проте досі дієвий. Важливо придбати нову, а не б/у.

7) Важіль.

Архімедова суперсила, за допомогою якої можливо перевернути всю Землю. Зазвичай продається у комплекті з точкою опори. У бракованих заводських копіях остання може бути відсутньою, тому прийдеться шукати її самостійно. Це можуть бути чиїсь вуха, руки, або чиясь стабільна присутність  підійде навіть дратуюча.

8) Скіпетр оздоблений.

Так як під Новий рік і Різдво панує нав'язлива традиція дарувати подарунки - планую подарувати кілька таких екземплярів випадковим перехожим, які ходять містом з пафосним виразом обличчя, що означає як мінімум близьку спорідненість із царським родом, змішану з відчуттям солодкої влади та особистої переваги над простим людом. Обіцяю при цьому надати їм усну інструкцію та допомогти вставити скіпетр у потрібне місце. В праву руку, маю на увазі.

9) Альпеншток.

Інструмент для сходження на льодовики крижаної байдужості. Допомагає не послизнутися на бездушному цинізмі і зачепитися за гладку поверхню холодного тону в діалозі  а отже не зупинитися  а отже не замерзнути в цьому світі.

 

Тепер, коли ми розібралися з моєю поганою стороною, можу перейти власне до... менш поганої. Тут прохання знову розгалужуються, на матеріальні і нематеріальні. Вибач, багато накопилося. Почнемо з нематеріальних.

Останнім часом я задумуюся над деякими риторичними питаннями.  Наприклад, одне з них наполовину лежить у площині високої філософської мудрості індіанців (тих, що придумали ритуал Нахуа): де та тонка межа між "ніколи не здавайся" і "якщо кінь здох  злізь"? Багато помилок відбувається у нашому житті, допоки ми пишемо свій особистий реквієм за мертвим конем, і не допомагає нам ні системно-векторна психологія, ні закривання рота чи гештальтів, ні сувора мамина мудрість "Тобі би корову. А краще дві." Хоча, скажу тобі, Миколаю, що корова беззаперечно принесла би куди більше користі, ніж дохлий кінь. А все ж - ім'я того жеребця  "ніколи не здавайся"  тож питання залишається постійно відкритим. Допоможи вирішити цю дилему - і я розкажу, хто із моїх близьких знайомих бездоганно імітує чесноти та обводить інших навколо пальця своїм узурпуючим добром.

Ще питання  як відключити сповіщення у внутрішньому діалозі? Клянуся - не маю до цього чату ніякого відношення, а спливаючі повідомлення у голові страшенно дратують, особливо у найневідповідний час. Ці постійні блаблабла із собою сильно вимотують і забирають купу енергії, яку я могла би потратити на хендмейд, якби любила ним займатися.

І наостанок про матеріальне, тобто кокоси. Не дивлячись на те, як багато я натворила за цей рік - бачить всесвіт  я старалася робити і добро: один раз погодувала бездомного пса бутербродом, систематично пропускала власні коментарі через фільтр обсценної лексики, шість разів за рік промовчала там, де треба було... а ні, п'ять... і навіть не збиралася з відьмами цього року на щорічний шабаш із-за карантину. То ж, так як я прочитала про чудодійні якості кокосу і його безцінний вплив на весь організм, з нетерпінням чекаю на виконання мого єдиного матеріального бажання: хочу два кокоси. Соковиті, апетитні і абсолютно однакові. Якщо ніяк не вдасться з цим розібратися - тоді, як крайній варіант  ящик баунті.

А, і ще принеси сніг, щоб я могла нарешті покататися на лижах.

З нетерпінням чекаю вечора вісімнадцятого.

Здена, 33 рочки


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Здена Бобош

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.