Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 08 жовтня 2020 11:27

«Етимологія щастя» – Світлана Кедик презентує нову книгу

Додала
«Етимологія щастя» – Світлана Кедик презентує нову книгу «Етимологія щастя» – Світлана Кедик презентує нову книгу

Жовтень щедро сипле золом… золотом почуттів та емоцій.

На приємній творчій хвилі дарую Вам, милі друзі, звістку – вийшла друком моя книжка «Етимологія щастя».

 

З приводу цього хочу запросити Вас на презентаційну зустріч, що відбудеться у неділю, 11 жовтня о 14:00 к.ч. в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки, за адресою вул.Борканюка, 1 (ІІ поверх).

 

Книгу представлятиме письменник, директор видавництва «Український пріоритет» і разом з тим видавець Володимир Шовкошитний.

 

Буду рада зустрічі з Вами.

Я постараюсь витримати карантинні умови (наявність масок, дезінфекція рук, провітрена зала…)

 

З собою мати – гарний настрій.  Посмішку подарую я :) 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик