Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 13 березня 2020 19:22

Коліно

Додала
Йозеф Хайнц II - Апокалипсис Йозеф Хайнц II - Апокалипсис

Присмак насиченої серцевої недостатності, у повній мірі і дуже достатньо відригував минулий день…

Черговий день мав стати останнім – так говорила об’єктивна реальність. Всюдисуща, непохитна нероздільна, проте, аномально стримана критеріями надпотужних «умів». І коли, нарешті, вчені визнали бринзу сиром, людина замість солі додала у білу масу цукру.  Нутрощі солодощів зривали дах пікантністю, але він все одно повільно їхав, а світ втрачав  здоровий глузд.

Дивні метаморфози напередодні смерті. Останні аналізи показали регенерацію  саморозрухи. Ось так, щодня викидаючи в атмосферу бацилу злості, людство, нарешті, дійшло до очищення.

Всі чисті стали по лівий  бік Пекла.

Всі (не) чисті зупинились на правому березі Раю.

Дивна асоціація, більше того, коли розумієш, що між ними спільні води, єдині у своєму роді – ані Райські, ані від Пекла, але Земні.

Хтось вигукнув – «То ми у чистилищі!»

От і чистіться! – подумки відповіла стоячи на горизонті довершених подій.

Того дня хтось залишився помирати від вірусу, хтось – від страху, хтось – від жадоби…

А хтось вийшов за межі бар’єру об’єктивно необ’єктивної реальності  й оселився вище Неба, навіть не в Раю, не в Едемі – Вдома.

Світ Вдома не втомлює натовпом людей.

Світ Вдома дарує тишу світанку.

Світ Вдома умиротворяє вечірньої пори розповідаючи добру казку на ніч.

Світ Вдома – це сьогодні, що вже ніколи не стане завтра. Аж надто не полине в минуле. Тільки зараз, цієї миті Дім дарує беззастережний спокій, вкладає у ліжко, вкриває теплою ковдрою і поцілунками люблячих Істот. Бо кожна іпостась Великого несе в собі тільки Любов. Ось вона і рятує сьогодні… що вже ніколи не стане завтра.

Сьогодні ми прокинулись після сну і уперше усвідомили сон смертю – воскресли.

Дивна асоціація абсурдного світу.

Коли об’єктивна реальність пропонує вийти за міри мірил, заглянути глибше, туди де відомі закони Всесвіту діють одну єдину мить – Вічність.

Вічність Вдома.

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « НАВІКИ Перший весняний дощ »