Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 27 жовтня 2019 16:30

Зоряний шлейф від Олега Янчука

Додала
Зоряний шлейф від Олега Янчука Зоряний шлейф від Олега Янчука

Де живе Бог?

Які координати нашої людськості відносно небесних світил?

Яка суть бажання, карми, часу  та особистого еgo?

Чи є паралелі між матеріальним та духовним світами?

 

Про «власне» зоряне небо, особистісний стан  у просторі  й часі йшла мова недільного 27 жовтневого дня  2019-го. Про ведичну культуру у простій та доступній формі розповідав лектор Олег  Янчук. Лекція проходила в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки. 

 

На крок ближче до власного Бога, який живе у моєму серці.

На рівень глибше в тенета власного розуму, що веде до розуму Абсолюту.

Абсолют у розумінні дуальності – або добро, або зло. Третього немає.

Або світло, або темрява – і це вибір.

Це воля  бути тим, ким ти народився. Саме тим, ким народився.

Дивний збіг обставин і розуміння своєї мізерної  присутності у величному Всесвіті.  Бо я часточка Бога, маленька, але значуща.

Зоряний пил, зоряний шлях, зоряний шлейф – називайте, як завгодно, але читати долю людини по зірках це цікаво.  Читати долю людини по зірках – це пізнавально. Бо ти взнаєш не те, що буде, ти підтверджуєш, те, що є і те що має статися. Ти даєш Богу згоду на долю, яку малюєш собі зсередини.

Ось, приблизно такі емоції виникли під час лекції Олега Янчука.

А загалом, ведична культура пронизана любов’ю до Всесвіту. Вона не перекреслює будь-яку релігію, лише доповнює її  у іншій інтерпретації. Бо зрештою, не суттєво, хто є  твоїм  ґуру (наставником), Ісус  чи Мухамед…  важливо, його мати, нести в своїй свідомості, своєму серці.

«Світ переповнений щастям для того, хто пізнав незлобивость і бажає блага кожного» – вислів священного писання «Бхагаватам».

Пізнаваймо себе, пізнаваймо свою Природу, пізнаваймо Бога в собі і ту долю(частку) тварини в людині, що дозволяє нам прагнути стати Творцем.

 

З вдячністю за лекцію та за бажання бути тим, ким Ви (Олег) є.

 

Довідково:

Олег Янчук – 50 років. Народився в Ужгороді.

Навчався в Ужгородському університеті.

З дитинства цікавиться фізикою та філософією.

27 років вивчає ведичну філософію.

Має вчителя в Індії.

Неодноразово бував в Індії тому знайомий з цією древньою культурою.

Залюбки ділиться своїми вміннями з людьми широких поглядів, тих, які шукають істину.

 

Світлана КЕДИК

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик