Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Середа, 24 липня 2019 15:31

Вистоїмо, переможемо. З нами Віра, Надія, Любов і підтримка рідного народу

Додала
Вистоїмо, переможемо. Вистоїмо, переможемо.

ІV-ий літературно-мистецький фестиваль молодих авторів «Карпатський Пегас-2018» у Виноградові зібрав багатьох відомих поетів і прозаїків, запрошених зі всієї України гостей, шанувальників творчості, майстрів пера і слова та молодих авторів-початківців.

У ході фестивалю відбувалися презентації збірок та окремих видань його учасників. Зі своєю 17-ою, щойно виданою в столиці видавничим підприємством «Український пріоритет» книгою «Щасливою бути – це доля» присутніх познайомила її авторка, талановита наша землячка, вміла майстриня художнього слова Юлія Драгун. Вона – член асоціації письменників України, творчої організації «Митці Тячівщини», Всеукраїнського об’єднання « Письменники Бойківщини», редакційної ради Всеукраїнського дитячого журналу «Дзвіночок». Серед її численних нагород – чимало престижних: президент України Петро Порошенко нагородив Юлію Юріївну медаллю «За працю і звитягу», земляки – медаллю «За розвиток Тячівщини», духовенство краю їй вручило «Знамення Пресвятої Богородиці». Письменниця отримала медаль і диплом лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського.

Читачі знають Юлію Драгун як талановиту поетесу – піснярку, краєзнавця, досвідченого етнопедагога, збирачку народного фольклору, прозаїка і  драматурга. Цього разу авторка взялася за давно хвилюючу її проблему – патріотичне виховання молоді. П’ятий рік на Сході України триває кровопролитна війна. Важка проблема лягла на плечі молодих, яких доля поставила перед свідомим вибором -  боронити Україну, на передовій, зі зброєю в руках гідно відстоювати свою громадянську позицію, проявляти людську честь, гідність, віру в перемогу, жертовну готовність віддати молоде життя за свободу і незалежність Батьківщини. Дівчина-випускниця Яна знайомиться з молодим солдатом Володимиром, який приїхав у село у короткотривалу відпустку. Обоє закохуються. Ця подія захоплює обох і між ними спалахує яскрава зірка щирих почуттів і прив’язаності. Однак юнака відправляють боронити від ворогів нашу державу на Схід України. В цей же час в село привозять першого, вбитого на передовій молодого земляка. Як героя, сельчани ховають юнака зі всіма почестями. Яна розуміє, стояти осторонь зараз не може, бо її коханий у зоні бойових дій. Після випускного з подругою Ніною, як волонтерка, їде на Схід. Ця зустріч дала їй право вибору і дівчина залишається поруч з коханим. Закінчує курси надання невідкладної медичної допомоги пораненим. Тут знайомиться з батьками Володимира. Вони схвалили вибір сина і привезли закоханим золоті обручки. Молоді обмінялися ними і отримали батьківське благословення. А далі почалася смуга важких випробувань. Обох поранило та найважче постраждав Володимир. За свою любов і здоров’я коханого Яні доведеться поборотись… Любов вистоїть. Переможе недуг. Інакше бути і не може, коли людей зв’язує щира, чиста і глибока любов.

Нове художньо-літературне видання Юлії Драгун «Щасливою бути – це доля» читається з неослабним інтересом. Воно пересипане ліричними віршами, які Яна присвячує коханому. Книга написана на правдивім сюжеті, підказаним авторці самим життям. Цікаві образи молодих захисників Вітчизни, виписані ті, хто в білих халатах цілодобово працює у шпиталях, щоб зберегти кожне понівечене війною життя. Очима молодих Юлія Юріївна поглянула на нелегке життя на передовій, на світ, в якому вони опинилися. Через призму своїх почуттів жінка розповіла як молодь мислить, мріє, кохає, вірно обороняє свою землю, перемагає боязнь і страх, панічно посіяний жорстоким ворогом. У людській щирості і доброті вибудовується нелегке життя молодих захисників Вітчизни, їхня довіра і сподівання на рідний народ, серед якого вони живуть, творять свою долю, майбутнє України.

Книга «Щасливою бути – це доля» Юлії Драгун – це материнське повчання всім молодим, кохані яких воюють на передовій, але впевнені, що в цій нелегкім двобої обов’язково вистоїмо, переможемо ворога, бо з усіма нами свята Віра, Надія і Любов, щира підтримка коханих та всього незбореного українського народу, що добре пам’ятає подвиг, відвагу, мужність і стійкість своїх синів під Іловайськом, Дебальцевим, на Світлодарській Дузі, в промзоні, Донецькому аеропорту. Ворог ще раз переконався, що українці до кінця стоятимуть, битимуться за кожний клаптик рідної землі, хай навіть политий молодою кров’ю, але гідно збережений для України.

Марія Конкіна

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.