Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 24 травня 2019 04:27

«Промені літа» й маленькі творці великого світу

Додала
«Промені літа» й маленькі творці великого світу «Промені літа» й маленькі творці великого світу

Дитячий малюнок. Які емоції виражені в ньому? Радість, задоволеність або туга, страх, самотність – що живе в душі тої чи іншої  дитини ? Зараз, безпосередньо тут?

Тут – це де? Ми – дорослі звикли все аналізувати, критично споглядати, мислити. А тут на тобі – просто малюнок, і роби з цим шматком  паперу що хочеш. Можеш викинути, згодом, але раджу зберегти й захоплюватись. Захоплюватись кожним мазком фарби, кожною лінією олівця, чи фломастера. Бо насправді це емоції. Певно, саме тому коли заходиш до галереї Імпасто, то тебе переповнюють емоції. Вони виринають маленьким відрізками, перестрибуючи з малюнка на малюнок, чіпляють краєм кольоровості й осідають в свідомості: часом усмішкою, часом здивуванням… але завжди безпосередністю, тою справжньою, чистою. А надто, коли дивишся в очі маленького автора, бо вони блистять не пихою, а вдячністю викладачу та батькам за можливість займатися тим,що любиш. Це підкуповує. Це підкуповує до такої ваги, що мені більше нічого сказати, хіба що вигукнути мовчки – маленькі творці великого світу!

 

23 травня в галереї  «Імпасто» відбулося відкриття виставки учнів та викладачів образотворчого відділу Виноградівської ДШМ ім. Бели Бартока «Промені літа».

Кому не вистачає сонця, приходьте до галереї.  Виставка триватиме впродовж двох тижнів.

Світлана Кедик

Фото: Валентина Костьо

(нижче на сторінці)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.