Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 14 березня 2019 16:24

Альфа й Омега

Додала
Альфа й Омега Альфа й Омега

…ще ненароджена мрія живе в утробі. Живе і марить дотиком до реальності. До занурення, до пірнання у глибокий світ людськості. Але де його знайти?...

Раптом, стало боляче. Вона натщесерце ковтнула сльози, повернулась на бік до стінки власних ідеалізованих примарень і завила. Заревла  тамуючи спрагу любові до ЛЮДЕЙ, яких вже давно не стало – порожнеча.

Страшно. Страшно усвідомлювати той факт, що ти одинока. Одинока у всесвіті сподівань… застигла в желатині буденності і ніяк не можеш вилізти.  Брудно, сморідно. Невже це все я!? Невже, це все маленькі, але значущі часточки мене?

Ні. Вона не кричала. Лише посьорбуючи сльози  говорила сама з собою і розуміла, що ніхто їй не лікар. Може, тільки, Бог? Але того дня і Він, чогось, мовчав. Просто мовчав і дивився на її страждання. А вона страждає від себе. Колись, прагнула змінити світ, натомість змінила себе – дозволила собі помирати. Повільно помирати у згасаючій надії, що завтра буде не так. Завтра буде інакше! Інакше настало, а завтра перетворилось на сьогодні. І так щодня.

Безкінечний день марень  пророкував бунт. Хіба може бунтівниця вчинити інакше?

Ще ненароджена мрія живе в утробі. Живе і марить дотиком до реальності. Я не вб’ю її, просто не дам народитись. Нехай живе у лоні. Там де тепло і ніжно. Де життя формує ЛЮДИНУ – з ніжками, ручками, усіма пальчиками, надутими щоками… сердечком, яке без упину б’ється.

Ось, творю все нове!

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « Поза зоною Блаженні плачущі »