Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 01 березня 2019 18:04

… цілунок вдоволення або "Весна 2019"

Додала
… цілунок вдоволення … цілунок вдоволення

Між усім іншим: мама, сестра, дружина, бабуся, подруга… з десяток посад та жодна не є вакантною  на підприємстві типу «Сімя».

«Якби я не була жінкою, то встигала б набагато більше» –  якось, у розмові зауважила Валентина Костьо. Валентина Костьо окрім того, що жінка окреслює в собі риси творчої натури, себто – художниця, письменниця, галеристка. То скільки «посад» може уособлювати  жінка? Поєднуючи  від власного зовнішнього марафету, до грядок на городі? У якому проміжку жіночої сутності вмістити творчість? Вмістити так, аби  на все вистачало часу!?

«Якби я не була жінкою, то встигала б набагато більше» –  якось, у розмові зауважила подруга. То я собі відповіла: якби я не була жінкою, то була б чоловіком, який усіляко підтримував би творчу ініціативу своєї жінки. Проте, я хочу бути саме жінкою, бо це та закономірність, яка створює ореоли бажання – жити, радіти… дарувати радість оточуючим людям. Жінка – це і є мистецтво життя. От і не дивно, що мистецтво народжує… Кожен плід уяви відтворює емоційну пастораль  на тлі буденності.

Сьогодні сіру безмежність холоду розбавили яскравими фарбами не менш яскраві особистості: Маргарита Тегзе,  Діана Добош-Брода, Альона Стасюк, Любов Шпак, Вікторія Тайпс, Гелена Матій, Анастасія Михайлова, Ірина Товт, Валентина Костьо.  Добре впізнавані обличчя у Виноградові зібрали коло пооцінювачів жінки, весни та мистецтва. Ось так, перший день березня 2019-го сповнив галерею ІМПАСТО  затишком, теплом, живильними емоціями, що нахлинають на свідомість з полотен. Розщеплюють почуття на атоми дотику до ніжності, пустотливості, задуми, ностальгії, любові… глибини здійсненно нездійсненних мрій. Стоїш і дивишся, дивишся і стоїш… і нічого немає в цьому стані таємничого, незвіданого, лише чогось до себе кличуть образи, які виринають фантастичними плямами на тлі буденної сірості. Так може, тільки творець, а надто коли той творець – жінка.

58 емоційно навантажених стихій, без кутів, без загострень – суцільна кривизна реальності крізь призму жіночого ока. Нічого особливого немає за межами рамок, особливою є лише харизма, що по суті своїй не піддається жодним рамкам, а так само, як жінка безсоромно, наполегливо, але ніжно налягає  враженнями, обіймає палітрою, торкається вигинами найпотаємніших думок даруючи цілунок вдоволення. Такий собі трунок з весни, жінки та мистецтва.

Більше фото нижче на сторінці

Експозиція триватиме впродовж місяця.

Світлана КЕДИК

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.