Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 21 січня 2019 19:41

Поза зоною

Додала
Поза зоною Поза зоною

Зникла задума манила мороком.

Білим мороком сповненим снігу.

Снігова пітьма ховала ще незвичну, але таку дорогу весну – хотілося щирості. 

Щирості хотілося вчора, сьогодні, завтра, завжди. Проте, завжди, коли він торкався напівоголених плечей бурульки мрій напружувались, виростали  і лише зрідка капали краплями змерзлого поту на друзки кришталю. А кришталь, він віддзеркалював міміку усмішки, ховав  за маскою паскудну прірву між білим і чорним. Між білим і чорним, між білим і чорним… Та виявилось у спектру немає грані, ані леза, ані поступу у дотику невидимої нитки зітканої з золотого шовку сподівань. Усе намарно і навіть віра,  в яку одного дня повірила, зліпила довкола кокон надії в очікуванні на метелика. А він так і замерз. Просто взяв і завмер  в очікуванні на кінець.

Дивний світ живе в моїй голові, копирсається в інстанціях душ пересічних і не зовсім безлікого ліку. Я ховаюся, я тікаю… щоразу від себе. Від інакшої себе.  Тоді маска тріщить від емоцій вирячуючи назовні справжність. Але справжня я цьому світу непотрібна, і не цьому – також.

Біль?

Ні.

Порожнеча?

Ні.

Самотність?

Ні?

Приреченість. Приреченість жити. Просто жити.

Жити просто!

В моїй голові жити просто.

Я живу.

Я живу!

Чи в зоні, чи поза зоною досягнень  людського мислення, мовчки висипаю пісок з годинника й повільно божеволію. Мене не турбує ані тертя, ані інертний стан, ані закон тяжіння… ані сонцепад, ані падолист, ані місяцеструмінь…  бо світ за межами моєї голови, мов пісок – розвіюється подихом життя.

Світлана КЕДИК

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « Зірка Альфа й Омега »