Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 27 листопада 2018 20:50

Відпочиваєте? Ні, просто думаю…

Додала
Відпочиваєте? Ні, просто думаю… Відпочиваєте? Ні, просто думаю…

Ні.

Не хочу.

Не буду.

Не можу.

Мушу?

Ні.

Хочу.

Буду.

Можу.

Не мушу!

Сотні, невизначених визначеностей серед тисячі  апокаліптичних замислуватих думок. Якоїсь миті ти вже сама не своя і сам не свій. І ніякого діла немає ані тобі до світу, ані світу до тебе. Тоді звідки емоції? Звідки подразник  того почуття якого  в усвідомленні доброї людини бути не має? А злої?

Темінь – це відсутність світла. Та виміряти світло можна тільки в темряві. Цікаво, правда?

Немає злих і добрих людей, але такими є їх вчинки. І на противагу міряння один одного любові не виміряєш. Цікаво, правда?

Не виміряєш глибину, ані об’єм, ані ширину емоцій; і по діагоналі не визначиш, ані по катетах, ані по сторонах і навіть ребрах, тим паче  у радіусі… у радіусі кола нашого всесвіту я –  мізерний клапоть матерії зітканий з енергії світла, як і ти. То в чому проблема? У нас. Помилка, кажеш, я – помилка, довершена у безвимірі часу, якого не існує.  Бо час – це також я. Хто я? Де я? Для чого? Для чого бути собою у світі безособових істот? Вірніше, для кого? Для тебе. Бо ти – це також я. Найкраща частина мене. Цікаво, правда?

Так.

 Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « Нарада у ванні На дні »