Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 04 жовтня 2018 18:42

ЕГО

Додала
ЕГО ЕГО

Бачиш як воно – Ти мовчки сидиш на своєму камені Абсолюту і споглядаєш, як МИ тут будуємо своє особисте Пекло, тут –  прямісінько посеред Раю.

Із дня у день народжуємося й помираємо, і так уже цілу вічність. Навіщо? Скажи, навіщо!? Мовчиш. Ти завжди мовчиш… змушуючи мене гратись в шизофренію.

Вона повернулася спиною до монітору. Останній, може,  й образився б, якби вмів відчувати. Але голубий екран ще кілька хвилин ряснів небом, а потім згас.

Це просто настала ніч –  подумала вона і не лягла спати. Ото скрутилася калачиком на невидимій долоні у невичерпно глибокій самотності і просто заплакала. Згодом, лікарі поставлять правильний діагноз згідно всіх пунктів протоколу, дадуть жовтку картку і відпустять гуляти. Це уперше вона вийде за межі Його впливу, стрибне з пальця на палець і вмить опиниться на самому дні. На самому дні тої безмежності, що якось впустила в своє серце, в душу і не витримала. Не витримала безликого мовчання здорового глузду.

Я не хвора – думала вона – я надто здорова аби жити мірами диктатури звичайнісінького ЕГОїста.

Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « Пробач Купіль »