Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 07 вересня 2018 18:40

крізь плин спокою

Додала
крізь плин спокою крізь плин спокою

Тиха,  оманлива ніч засопіла на моїх оголених колінах. Обійняла пасмами сну і вирієм мрій, крізь плин спокою,  повела  краплями дощу у мерехтіння зірок.

Там, у кадрі піднебесся,  без фотошопу погляд  міряє мільйонами пікселів точки свідомості. І вже немає значення де ти, що робиш, для чого… Ти є. Вживлена  мікрочіпом у макрокосмосі  людської душі – ти є!

Ото сидиш собі  у кріслі випроставши ноги, вкрита потертою ковдрою, але надто сповненою домашнього тепла, розніжена затишком ковтаєш нектар Любові. Він липко сповзає по тілу та застигає солодкими слідами буденного життя. І ніщо не вартує уваги ніж рівновага на грані, що не відділяє, а поєднує затінений бік світла і навпаки.  Тоді коло ореолу  збільшує можливість свідомості, а свідомість відточує забуті сни. Можеш зловити час за хвоста, можеш поринути у Вічність, ти можеш… ти можеш все. Але тут і зараз хочеться тільки єдиного – притулитися до нього якомога ближче оголеними грудьми, обійняти вціпивши пальці в волосся, а ногу закинути на живіт, цілуючи непоголену щоку, нарешті, притулити голівку до плеча і просто заснути. Заснути аби оманлива ніч крізь плин спокою повела у мерехтіння зірок.

Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Більше постів в категорії « безпосередньо Пробач »