
Валентина Костьо
Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ. У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...
Святий Йосип і святий Антоній
Ці дві скульптури я реставрувала декілька місяців тому. Вони належать римо-католицькій церкві, що знаходиться в селі Фанчиково. Скульптури із гіпсу. Одна близько метра, інша трішки менша. Про їхній вік можна лише здогадуватися, але це далеко не теперішнього часу роботи. Зі зворотної сторони скульптури св. Йосипа є карбування «M. Depose Budapest». Як підказує гугл, в перекладі з французької це означає «модель зареєстрована Будапешт» і є товарним знаком. Не брендом, а саме знаком, що підтверджує свого роду «сертифікацію» товару.
Радість, яку дарує нам Різдво. З приватної колекції Ірини Турцанаш
Радість, яку дарує нам Різдво схожа до радості і тепла, яке випромінюють батьки, коли бачать дітей щасливими. Різдво – свято вселенського оновлення, переродження, очищення. І лише найцінніше має право залишатися для майбутнього. Воно сховане у зовсім простих речах і залишається незмінним, бо стосується нашого буття. Вони несуть коди, знаки, символи, які залишилися у клаптиках орнаментів на одягу, у різних візерунках на посуді, у мелодіях, у співах, у переказах…
Григорій Козлов. Замах на мистецтво: арт-детектив
Видавництво ArtHuss, Київ, 2018
Книжку із такою інтригуючою назвою отримала в подарунок на цьогорічний день народження від молодшого сина Віктора і зачиталася…
Так ось.
Щось незвичайне у надзвичайному стані
Живопис Анатолія Сакалоша не виходить за рамки звичного, але відкриває щось незвичайне, залишаючи його у надзвичайному стані…
Збірка поезій Василя Горвата «Впритул зірок»
Несла комета вас та й зникла,
тепер між Богом і людьми
шукаєте земного світла
із метерлінгової тьми.
Зірки впритул, та не спекотно
від несподіваних думок.
Поезія безповоротна,
невпиннолита, як струмок.
Валентина Костьо
Творчість у нерухомому стані
День художника виноградівські митці відзначили виставкою, яка відкрилася у виставковій залі ІМПАСТО. П’ятдесят полотен, здебільшого пейзажі та натюрморти, відображають різні мистецькі смаки художників, членів громадського о’єднання «Мистецька Угоча».
Графіка на різні смаки
Полюбити графіку здатен кожен, як митець, так і глядач. Уже лише за те, що різноманітність її форм вражає. Засоби, здавалося б, звичайні: папір, олівець, вуглина, туш, маркер, акварель…
Ім'я на стіні
Ім'я на стіні
Проходять мимо люди, люди,
тумани, сирість і дощі,
Христос, апостоли і Будда,
учені, п'яниці, бомжі…
Червневостиглий живопис від Мукачівської «Райдуги»
Червень завершив свою тріумфальну ходу, завершив писати полотно густою олійно-маслянистою фарбою, і втишився своїм шедевром. Ще б пак! Палітра прогиналася від соковитості і стиглості вишневого краплаку, що розпеченою вулканічною лавою спливав у басейн помаранчевого сонця.
Харукі Муракамі і музика слів
Автор – Джей Рубін, американський літературознавець, професор японської літератури Гарвардського університету. Це перша в світі монографія про життя і творчість знаменитого японського письменника, автора «Погоні за вівцею» та «Норвезького лісу».
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260