Угочанський КВЕСТ (72)

 «Угочанський КВЕСТ» -  рубрика де Ви зможете  дізнатись багато цікавого про особливості Краю, Визначні місця, Етнографічну і Сакральну спадщину та Туристичні принади Виноградівщини, в минулому відому, як Угочанщина.

"Юлівецька гора"

«Земля  і  вода  в  нас  чудові,

 Копаня  багата.

 Перше  місце  в Україні,

 Маєм  по  близнятам…»

Кизилова плантація в с.Черна

Чергова цікавинка Виноградівщини - млин у с. Великі-Комяти.

 Хижа - назва будинку місцева.

І село так назвали колись,

Хижа - назва у нього кінцева,

А в історію різні вплелись.

Унікальна Виноградівщина, що не населений пункт, то своя «родзинка», що приваблює до себе та робить місцевість цікавою та неповторною. Територія , яку сьогодні займає Виноградівський район, була відома не одне століття як Угочанський комітат, найменший в складі колишньої Австро-Угорщини, але надзвичайно важливий для розвитку всієї території. Саме тут проходив так званий «соляний шлях» (перевезення солі з Солотвина в Європу), це був важливий виноробський регіон, економічний та культурний центр, розташований на перетині торгівельних шляхів.

 

14. Пам’ятник Небесній Сотні в Королеві

   Рік тому презентувала свій екскурсійний маршрут "Шлях Пинті". Неперевершені краєвиди в околиці села Новоселиця, архітектурна пам'ятка 17 ст. Успенський храм, Пиньтова яма де опришок мав свій сховок, а ще багато легенд та оповідок про Григора Пинтю.

8. Фонтан

«В здоровому тілі – здоровий дух!» – принаймні так кажуть. Досягти такого балансу можна завдяки зайняттям спортом. Але є інший, простіший, але разом з тим цікавіший спосіб, що може забезпечити яскраві враження та енергію на цілий рік – це активний відпочинок! Велосипедні або піші прогулянки, сплави по річках на байдарках чи катамаранах, підкорення вершин та багато чого іншого.