Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 19 лютого 2017 18:37

«Бажаю щоб ви виграли війну і навіки запанував мир»

Додала
«Бажаю щоб ви виграли війну і навіки запанував мир» «Бажаю щоб ви виграли війну і навіки запанував мир» Світлана Кедик

Не дитячі побажання дітей… Проте, вустами дитини глаголить істина.

Додати у своїй дорослій буденності вже нічого. Ото стоїш, дивишся на ті руці, які щойно корявим почерком записали слова, й раптом усвідомлюєш амбіційну ціну політичних ігор глобального масштабу, що в перспективі торкається кожного.

 

«Майдан, війна не обминули нікого із нас. Війна не десь у далеких східних теренах. Вона одразу ж за вікном – в госпіталі на Личаківській, де лежать наші важко поранені хлопці, у волонтерських осередках, зрештою, вона у кожному українському серці...»

Юрій Кирик, Львів (письменник).

 

Я змарнувала усі слова, здається змісту у їх перестановці вже немає, бо десь там, усередині, вирує течія болю та безпорадності змінити що-небудь зі свого маленького горизонту. Ти можеш волати без упину, але криком не залатаєш душевні діри. Тому мовчки, але з усією силою віри і Духу я молю Бога аби ми – люди виграли війну з собою і на Землі НАВІКИ ЗАПАНУВАВ МИР.

 

19 лютого на центральній площі міста військові Виноградівщини – учасники бойових дій на Сході країни в АТО, перейняли естафету Всеукраїнського флешмобу 22 Push up Challenge й віджалися 22 рази. Волонтерами був зорганізований ярмарок, до якого долучились ряд підприємців, Виноградівська ЦРБ, місцеві художники та співаки. Вилучені кошти передані на реабілітацію солдатів, котрі, наразі, перебувають у Мукачівському військовому шпиталі. 

Світлана КЕДИК

Відеоперегляд події


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{YouTube}ZU_o8LIGEk0{/YouTube}

Image Gallery