Print this page
Середа, 24 серпня 2016 12:21

Перебуваючи у повсякденних клопотах…

Додав
Перебуваючи у повсякденних клопотах… Перебуваючи у повсякденних клопотах… Олег Ільчин

Перебуваючи у повсякденних клопотах ми часто не помічаємо деякі речі, які нам в цьому кожний день допомагають.

 

Вони оточують нас з дня на день, і ми до них призвичаїлись і вважаємо, що так і має бути і так було завжди. Але, на жаль, не все так було. І культурне поводженням із сміттям в образі ТОВ «АВЕ Виноградово», прийшло до нас лише десять років тому. А сміття було завжди, і десять років перед цим і ще раніше. Колись менше, колись більше. Це продукт життєдіяльності людини і нікуди від цього не дітися. І питання тепер стоїть лише в тому як з ним поводитися і як його позбутися. На побутовому рівні це виглядає так, що в будинку кожна господиня на кухні збирає сміття у придбаний домашній смітничок. Кожний вибирає його дизайн і практичність, які найкраще підходять для господині так і даної оселі. Нікому і в голову не приходить тепер збирати це все у відкрите відро, навіть у дворі, щоб не було зайвого запаху і бруду. А згодом це висипається в загальний контейнер, який ТОВ «АВЕ Виноградово»  надає кожній оселі у безкоштовне користування. Машини АВЕ теж мають закритий кузов для збору сміття і систему його пресування при заборі сміття від споживачів.

Але десять років, не надто великий термін щоб не пам’ятати, як по вулицях міста стояли іржаві відра, тазики, каструлі – в яких виставляли сміття ще звечора. За ніч собаки та кішки це все розтягували та перевертали і робочі мали це не лише висипати вручну на машину, але ще і збирати лопатами. Був і такий період у зборі сміття по місту, що сміття просто висипали біля будинку на дорогу. Наслідки такого збору сміття було ще довго помітно по вулицях відчутно у повітрі.

Тож не забуваймо тих людей які непомітно увійшли у наш побут і цілодобово дбають за чистоту наших будинків, вулиці, міст і сіл. А в загальному –  за чистоту нашого красивого краю,  нашого майбутнього  і майбутнього наших дітей.  Злагоди, добра і процвітання вам і в ювілей  десятиріччя і в подальшому хорошої роботи – шановні працівники ТОВ «АВЕ Виноградово».    

З нагоди десятиріччя своєї діяльності у Виноградові і взагалі на Україні, ТОВ «АВЕ Виноградово» репрезентувало виставку світлин у виставковому залі «Імпасто», світлини з відкриття якої пропонуємо до вашого перегляду.

 

Автор: Олег  Ільчин

 

Фото:  Микола Поцко, Іван Буркало, Олег Ільчин

 

Олег Ільчин

Свій перший фотоапарат отримав у подарунок ще школярем. З того часу закохався в магію мистецтва створення фотографій.
У 1982 році одружився і змінив своє місце проживання із старовинного Львова на мальовничий Виноградів, який став для нього рідним містом.
На різних етапах розвитку фотосправи, займався як чорно-білою фотографією, так і фото-слайдами, а тепер – цифровим фото.
Очі людини – це дзеркало душі. Фотокамера дає нам можливість показати ту красу, яку ми бачимо очима навколо себе. Я так бачу цей світ як зображую його на своїх фото. Хочу, щоб і інші побачили його таким, як я його бачу – красивим і кольоровим.

Таємниця темної кімнати або як я зустрічав кінець світу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Олег Ільчин

Related items