Субота, 28 травня 2016 06:45

Прості речі, але надто важливі аби їх оминути буденністю...

Додала
Прості речі, але надто важливі аби їх оминути буденністю... Прості речі, але надто важливі аби їх оминути буденністю... Світлана Кедик

Виставкова зала ІМПАСТО відкрила  виставку творчих робіт майстрів краю.

 

Присутні різні стилі робіт:  вишивка стрічкою,  різьба по дереву та коренепластика, художня обробка дерева, картини з соломки, вишивка хрестиком та бісером.

Насправді таке поєднання робіт викликає захоплення тільки-но заходиш до зали ІМПАСТО. Кожне відтворення ідентифікує у собі автора, його вподобання, його внутрішній світ.

Тепло і затишно від робіт виноградівчанки Ірини Турцанаш. Її вишивка стрічкою – такий собі кольоровий бум в свідомості споглядача. Так вийшло, що економіст-бухгалтер вміє породжувати  душевний спокій через багатовимірність особистого світу.

Олександо Етвеш, житель села Веряця, захоплює різновидами масок, за якими насправді ховається етнічна складова, певна глибинка, що дозволяє одягнути «чужу міміку» і навіть відчути колорит людської древності. Що вже й казати за вимір фантазії – коренепластику. У цих композицях з легкої руки майстра відтворюються миті живої природи.

Не можна оминути увагою й художні  вироби з дерева  Миколи Лацканича з Виноградова. Це художність, що застигла між часом і миттю – наче накладена абревіатура об’ємного  умиротворення на плоску дерев’яну площину.

Аліна Шегда з села Пушкіно шукає відголос особистого спокою  у вишивці хрестиком та бісером. Зазначаючи, що вимога сучасного світу аж ніяк не може спотворити відголос  найприємніших емоційних барв переданих в картині.

Продовжуючи постулат життєвої рівномірності виноградівка  Надія Оравець доводить, що ікона має силу. Силу людського духу й натхнення з якими твориш подібне дійсво. Тож, мама двох донечок дарує близьким святі, по своїй суті,  облики  із бісеру.

Тетяна Біланчук  з Виноградова відтворює мистецтво в картинах з соломки. Це окремий прикладного мистецтва – техніка солом’яної творчості. Соломка вирощена людиною, як своєрідне піклування про хліб насушний просто не може не радувати красою…

Заходьте в Імпасто за для сповнення душі і розуму простими речами, але надто важливими аби їх оминути буденністю.

 

Світлана КЕДИК

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.