Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 28 квітня 2016 07:22

Ми стоїмо за свою державу

Додала
Ми стоїмо за свою дуржаву Ми стоїмо за свою дуржаву Світлана Кедик

Болючі кадри за мить від смерті.

Застиглий маразм «великих» політиків, як наслідок геополітичної війни. Розруха і біль пронизують душу людини через неможливість змінити хід історії.

Ось воно – історія пишеться кровю і потом… Та чи усвідомлюють  «великі мужі» , що їхні амбіції коштують тисячі життів?

 

 

128-а окремо гірсько-піхотна бригада на світлинах війни у Виноградівському історичному музеї.

Набувши свого початку у Мукачеві з ініціативи ліги ветеранів АТО «Карпатська земля», фотовиставка експонувалася в Мукачеві та Берегові. Кожне місто доповнює колекцію  світлинами своїх героїв.

На фото люди, які пройшли крізь війну за для збереження цілісності  Української держави. А також ті, хто за ради мирного неба над нашими головами віддав власне життя.

Організатори мають намір показати виставку не тільки в містах України, а й у містах Європи: Будапешті, Братиславі, Кракові, Відні, Мілані.

Основною ціллю є - донести до суспільства, як українського так і європейського розуміння того, що на Сході України йде війна. Вона тривайє й по нині, і тільки завдяки українським солдатам агресія Росії зупинена на кордоні з Україною.

128 окремо гірсько-піхотна бригада у цій війні, названій АТО, здійснила власний подвиг, довівши, що на Закарпатті є відважні чоловіки, які з гідністю захищають свою державу.

В організації виставки у Виноградові посприяли ГО "Союз ветеранів АТО" та "Рух підтримки Закарпатських військових - Виноградів". 

 

На заході були присутніми містяни, волонтери, військовослужбовці...

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.