Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 05 квітня 2016 12:55

МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ

Додала
МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ

"Майбутнє світло України ізринуло із забуття!
Воно живе, і вгору лине , і всім несе нове життя.
В нім дух безсмертності жеврінням воскрес із горя і пітьми,
Він всім несе весни проміння, і очищає сіре тління,
Щоби Божественним велінням у вічність знов повстали ми."

 

Відчуття щастя і натхнення літало над усіма свідками та учасниками цієї події.  Так, ніби навіть ангели сподобили її своєю присутністю і осяяли неземними ликами.  Бо такого світ іще не бачив.  Ніде,  і ні в які часи. 

 

Радість сяяла в обличчях і заповнювала весь простір світлом любові та добра.  Аура божественної присутності та щирої дитячої любові облагороджувала кожного.  І хотілося її всотувати кожною клітинкою тіла, заповнювати свідомість, серце, очищувати нею душу. 

Відбувалося щось справді незвичайне і величне.

Дійство, коли дорослим доводилося мовчати і слухати з благоговінним тремтінням. А у цей час наймолодші жителі планети Земля, народжені в благословенному Закарпатті, розмовляли з Творцем.

Словами репу, звуками пісні і коротким віршиком, який закінчувався словами: "Щастя потрібне кожній дитині, Дай же нам, Боже, мир в Україні!"

І було їх п'ятнадцять тисяч.  Діток, які вперше об’єднали свої чисті серця в щирій молитві з палким бажанням миру, щастя, любові і добра для тої Країни, у якій народилися і живуть.

В ці натхненні миті хотілося щиро вірити тому, що, Творець в своїй безмежній любові та милосерді дослухається до прохання своїх коханих дітей і дарує Україні такий бажаний і вистражданий мир.   

 

Сьогодні о 9:40 учні усіх шкіл Виноградівського району взяли участь в акції "МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ".
Її ініціювала  ізраїльська школярка Сіма, яка народилася в Україні. Дівчинка прислала своїм одноліткам у Виноградівський район символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі. 

Світлана Тарнавська 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Тарнавська

Складаються рядки, немало небагато, складаються вони, як диво із небес, і ними я живу, і ними творю свято моїх коротких днів, жадань, чудес...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Тарнавська