Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 18 травня 2015 00:00

Виноградів, як він є. На вершині Чорної гори

Додала
Виноградів, як він є. На вершині Чорної гори Виноградів, як він є. На вершині Чорної гори Світлана Кедик

Продовжую маленьку серію своїх подорожей вузенькими стежками Чорної гори. Велич цієї Божої споруди вражає.

 

Підніматися на гору, не птахою літати, але стати думкою над Тисою та розглядати, навіть без окуляр, неповторний краєвид, видовище вражаюче.

Спочатку збив з пантелику «Виноградівський каньйон», піднімаючи погляд догори здається, що весь цей пласт каменю враз обвалиться і шаленим тиском придавить усе на своєму шляху… поодиноке падіння каменів начебто лякає та насправді заворожує розмовою гори.

І вартує тільки піднятись на цю кресану часом брилу, як перед тобою відкривається бездна Срібної Землі…

 

"Виноградів, як він є. Без буденної суєти" - переглянути

 

  Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.