Четвер, 14 травня 2015 00:00

Виноградів, як він є. Без буденної суєти.

Додала
Виноградів, як він є. Без буденної суєти. Виноградів, як він є. Без буденної суєти. Світлана Кедик

Наша група – шестеро людей.

Це вже другий похід – блукаємо стежками Чорної гори.

 

 

Піднімаючись до певного рівня озираєшся і перед тобою відкривається необ’ясненна глибина і вагомість нашого світу. Хочеться вигукнути – Боже, Ти неймовірний і краса Твоя велична!

Перед нами розкинувся Виноградів. Тут, у безшумності вулиць він інакший – просякнутий спокоєм і недосяжністю, лежить у тебе на долоні та всією своєю повнотою  манить до себе…

Можливо, дивлячись на нього з верхівки Чорної гори  сприйматимете його по-інакшому, я не кажу – любитимете більше. Та сподіваюсь, що переоцінка цінностей крізь призму краси Природи, яка нас оточує, в якій ми живемо хоч трішки відпустить кожного з нас у плин часу без буденної суєти.

Повірте, Істина не в пошуках їжі, а в багатстві Духу…

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.