Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
П'ятниця, 04 липня 2014 00:00

«Виноградівські пацьорки» в особистостях – Наталія Шенкарьова

Додала

«Методом «втику», через безліч зіпсованих фарб, розбитого скла, нервів, коштів і сил… я таки прийшла до справи, що мені завжди симпатизувала.»

Можливо, справа у світлі, яке крізь сюжетну лінію пронизує скло, можливо  – у деякій містиці, середньовіччя та епохи відродження, коли вітражами  замінювали стіни соборів і церков. А можливо, Наталія просто з дитинства любить малювати.

 

Вчилась цьому мистецтву більше року самотужки. Добре, що є Інтернет, і є Вікіпедія. Саме це стало джерелом натхнення і знань. Опановуючи різні техніки створення вітражу  спочатку теоретично, а потім на практиці, Наталія почала займатись розписом на  склі, це і вази, і чашки, і тарілки…

Перші роботи дарувала рідним та друзям. А близько півроку тому виставила на продаж свої роботи у крамниці «Маестро». Була приємно здивована, що люди цікавляться і навіть купують.  Зараз Наталія розширює свої пізнання і власне, доповнила свою мистецьку скарбничку  технікою в стилі «Face art»  – це малюнки на лиці, тваринки, квіти, казкові герої. «А почалось усе з моїх діток, коли ми вигадуючи всілякі ігри почали  розмальовувати фарбами обличчя. Я, як мама, задоволена, бо дітки не тільки граються, а й розвиваються в грі, а їм  – весело. Пригадую,  якось ми сім’єю поїхали відпочити. На пляжі  запримітила дівчину, котра  розмальовувала тіло різними візерунками. Взяла на замітку, спробувала, тож, знедавна займаюсь  розписом на тілі  "Менді" (спеціальною хною). Як альтернатива справжнього тату, це красивий і безболісний спосіб для молоді,  виглядати  оригінальніше.

Усе, що я роблю це хобі, адже за фахом я економіст, закінчила Ужгородський комерційний технікум , вищу освіту здобула у Київському Торговому університеті.

Як до цього прийшла? Перебуваючи в декреті, а це в мене було довгих 6 років, вибиваєшся з притаманної раніше колії справ і робочих питань, і хоч є приємні клопоти догляду за дітьми, таки прагнеш віднайти себе в чомусь новому. А коли це нове ще й приносить задоволення не тільки тобі, а твоїм діткам, твоїм рідним та друзям… Ти стаєш більш вагомішою, більш потрібною, особливою…»

Ось така невелика, але вагома особливість молодої мами трьох діточок. Котра не тратить час на роботу, а  дарує його в задоволення  іншим.

До речі, якщо Ви бажаєте, аби Наталя розважила ваших дітей на будь якому святкуванні своїм неперевершеним  «Face art», то запрошуйте.   

Що ж, «Виноградівські пацьорки» чи то пак, «мистецтво на мамочках» продовжують відкривати неповторно невгамовних  мам. По мірі можливості, я старатимусь знайомити Вас з нашими оригінальними домогосподарками. Думаю, варто нагадати, що «Виноградівські пацьорки» щойно провели ярмарку, що складалася з 4 суботніх днів. Сподіваюсь, Ви встигли побувати, усе побачити, якщо ні, то знаходьте їх в Інеті за адресою: http://pacyorki.jimdo.com/, та в соцмережах.

 

 

 

 

 

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.