Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Середа, 11 лютого 2015 00:00

Не відступати і не здаватись

Додала

«Не відступати і не здаватись!»

Саме це гасло все життя супроводжує та дає сил досягати нових вершин надзвичайній особистості –  Олександру Семичу – успішному кікбоксеру та наставнику за покликанням, хорошому психологу у душі та просто приємній людині. 

Зараз Олександр Семич є одним із найкращих кікбоксерів не лише України, а й Європи, але шлях до цього визнання у чоловіка був доволі тернистим. Розпочав займатися омріяним бойовим мистецтвом  тоді ще звичайний хлопчина із смт. Королево у 10 років – самотужки, без будь-якої підтримки Олександр Іванович освоював нові прийоми, відпрацьовував удари, займався чи не щодня, адже розумів, що без сумлінної праці над собою та своїм тілом він ніколи не стане чемпіоном. Так тривало 10 років (!), аж поки Олександр Семич не записав себе в число учасників  змагань із кікбоксингу. Результат багаторічної праці дав про себе знати – зовсім нікому невідомий хлопець став чемпіоном Європи.
Після цієї перемоги Олександр Іванович нарешті не лише досягнув мрії, а й здобув підтримку. З того часу юний українець почав виступати у професійному боксі за Угорщину під керівництвом багаторазового чемпіона Європи із Латвії Йосипа Ковчі. На рахунку молодого кікбоксера почали з’являтися численні перемоги, але сам Олександр Семич вважає своїм  найбільшим досягненням учнів, яких він розпочав тренувати в 2000 році. 
Недаремно кажуть, що талановиті люди – талановиті у всьому. Олександр Іванович є яскравим доказом цього твердження, адже він зумів вміло поєднати у собі дух непереможного спортсмена, риси вимогливого тренера та роль другого батька для своїх учнів. На даний момент Олександр Семич тренує як зовсім маленьких дітей віком від 6 років, так і старше покоління, а також є головою Федерації  кікбоксингу WAKO Виноградівського і Хустського районів.   Чоловік уже зумів виховати не одне покоління чемпіонів. Серед учнів Олександра Івановича є Чонаді Золтан – 3-разовий чемпіон України і чемпіон Європи, Погл Ліонелла – чемпіонка України, Юраш Крістіан – чемпіон України. Сам Олександр Семич каже, що секрет його успіху в тому, що він не лише вимогливий тренер, а й хороший психолог, завдяки чому зумів знайти підхід до кожного свого учня, адже дуже важливо, щоб кожен відчував певний духовний зв’язок із тренером. Саме тому перед кожними змаганнями Олександр Іванович наставляє своїх учнів: «Ми – найкращі! А тепер покажімо це на практиці!».
Сам же наставник також не пасе задніх, адже й досі тренується по 5-6 разів на тиждень. На його адресу щороку приходять численні запрошення на Міжнародні чемпіонати Світу, зокрема цьогоріч йому вже надійшло подібне запрошення на чемпіонат Світу, який відбудеться у Словенії.

Насправді, я дуже щаслива, що мені випала честь поспілкуватися з людиною, яка сильна не лише тілом, а й духом. Допоки на Україні є такі люди – нам нічого боятися, адже вони завжди зуміють показати, що українці – витривала і незламна нація! 

Вікторія Дубінець


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Вікторія Дубінець

Незажаючи на юний вік, на моєму рахунку вже доволі  багато як досягнень, так і поразок. Але я не звикла опускати руки, адже живу за принципом, що завжди потрібно йти до своєї мети. А ще люблю дарувати позитивні емоції людям, які оточують мене, і, хоч би що трапилося, завжди посміхаюся, адже "якщо ти посміхаєшся життю, то і життя тобі обов'язково посміхнеться ". Головне – вірити в це, і лише  тоді наберуть чинності рядки про те, що "ВСЕ буде добре для кожного з нас"!

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Вікторія Дубінець