Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 20 січня 2015 00:00

Водохреща на Тисі

Додав

Вже не перший рік ходжу на свято Водохреща на Тису. Спостерігаю, як кожний рік на Водохреща, все більше і більше людей приходить зануритися в Тису.

Це і не дивно – Тиса приваблює нас як своєю красою, так і загадковістю і чарівністю. Тут, на Тисі, відчуваєш що в ній наша сила. Сила нашого краю, сила нашого міста.
Поступово заходжу в Річку, вона охоплює моє тіло холодом. І вже хочеться вирватися з цього крижаного полону, але віддаю данину традиції і тричі занурююсь у її холодну воду. Чим скоріше вибираюся на берег і тут наступає блаженство. Хвилі тепла, немов Боже благословіння, прокочуються по моєму тілу, і здається немає нічого кращого за це. Навкруги себе бачу такі ж радісні лиця знайомих і не знайомих мені людей. А люди все підходять і підходять і немає кінця охочим зануритися в Тису в це світле свято Водохреща.

Олег Ільчин


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Олег Ільчин

Свій перший фотоапарат отримав у подарунок ще школярем. З того часу закохався в магію мистецтва створення фотографій.
У 1982 році одружився і змінив своє місце проживання із старовинного Львова на мальовничий Виноградів, який став для нього рідним містом.
На різних етапах розвитку фотосправи, займався як чорно-білою фотографією, так і фото-слайдами, а тепер – цифровим фото.
Очі людини – це дзеркало душі. Фотокамера дає нам можливість показати ту красу, яку ми бачимо очима навколо себе. Я так бачу цей світ як зображую його на своїх фото. Хочу, щоб і інші побачили його таким, як я його бачу – красивим і кольоровим.

Таємниця темної кімнати або як я зустрічав кінець світу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Марево Літа Первоцвіти »