Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Неділя, 11 січня 2015 00:00

Між змерзлих ліхтарів

Додав

Скидаючи нічну чорно-білу вуаль із пломені жовтогарячого заходу виринають лампадки крізь призму зірок бруківкою вулиць замріяних дум. 

Й торкнувшись історії  рожевими плямками босими, голими слідами на білому снігові наспівую думу про зимове небо над головою, над простором міста лампових спалахів у люстерках, віконечках, старих ліхтарях по-новому... рипить сніг по-новому під нашими кроками розміром у вулиці рідного міста, що столочено викочує на темне зимове небо Виноградівське намисто із посмішок людей крізь мовчання буденних ідей. Так і застигли в кадрі між дійсністю та уявою... там де незвичайний  Виноградів кроками зими бродить  знайомими вулицями між  змерзлих ліхтарів.

Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Олег Ільчин

Свій перший фотоапарат отримав у подарунок ще школярем. З того часу закохався в магію мистецтва створення фотографій.
У 1982 році одружився і змінив своє місце проживання із старовинного Львова на мальовничий Виноградів, який став для нього рідним містом.
На різних етапах розвитку фотосправи, займався як чорно-білою фотографією, так і фото-слайдами, а тепер – цифровим фото.
Очі людини – це дзеркало душі. Фотокамера дає нам можливість показати ту красу, яку ми бачимо очима навколо себе. Я так бачу цей світ як зображую його на своїх фото. Хочу, щоб і інші побачили його таким, як я його бачу – красивим і кольоровим.

Таємниця темної кімнати або як я зустрічав кінець світу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Виноградівські моржі З дахів будинків »