×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 151

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 25 грудня 2014 00:00

Журавель та жабенята

Додав

За горами, за лісами за маленькими ставками у малому озерці жили були жабенята: Тато-жаба, Мама-жаба та маленькі жабенята.

 

Одного дня маленькі жабенята вийшли гратись на сушу. Гралися стрибали, аж раптом на них  хотів напасти журавель. Але їм вдалося втекти. Вони пострибали додому і розказали своїм батькам, що з ними трапилось. На другий день жабенята знову пострибали гратись. Вони ловили мух та комах. Аж раптом, до них непомітно підкрався журавель. І лише побачили, що журавель схопив одне жабеня, а другі швидко пострибали додому та розказали своїм батькам, що з ними трапилось. Вони всією сімєю пострибали рятували жабеня. Обкружили журавля і почали навколо нього стрибати поки йому не запаморочилось в голові. І тоді журавель впав, а з його відкритого дзьоба  вистрибнуло жабеня.

Вони всі пострибали додому. З тих пір журавель не зміг зловити жаб, і так він полетів голодним в теплі краї. А сімя жабенят жила довго і щасливо.

 

Казку написав Томаш Дірей, ученик 2-В класу Виноградівської школи №8

Малюнок намалювала мама - Тімея. 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Крокодил та мартишка