Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 08 січня 2019 15:16

Зірка

Додала
Зірка Зірка

Різдво малює візерунки спокою. Щодня.

Щодня незалежно від заметілі за вікном, чи дощу настає тепло нової доби, тої самої Зірки, яка споконвіку осяює шлях виміряний часом. І коли мені зауважують парою тисяч я мовчки усміхаюсь, бо добре знаю –  релігія спокутує мовчання.

Дивнішої спокути ніж життя й годі придумати, але, бач, маленький Бог вигадав велич цінності додаючи уваги мовчазному  Слову, саме тому з якого все почалось. Зачатки начал дали можливість людині  бути вінцем творіння, проте, людина сприйняла це як долю визначивши стандарт людськості  у тварині. Кого більше, кого менше в сутності новозліпленого виду  кожен вирішує сам. І карма тут ні до чого.

Знаєте, я все розумію… розумію Все у трепеті Любові та ніяк не збагну чому людина щодня помирає замість того аби жити щомиті?

Різдво малює візерунки спокою. Я мовчки, без болю, народжую щастя   з присмаком приємного погляду у відблиску очей найрідніших людей; оволодіваю чуттями несамовитого вдоволення жити,  жити у світі створеному для мене. Для чергової мене, тої, яка знайшла у вічності простір, куди зі власної волі вмістила клубочок Любові на тлі темної матерії Всесвіту.

Ось вона –  Зірка.

І, знаєте, якщо я сяю, то це тільки тому, бо є для Кого.

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « На дні Поза зоною »